+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Tüm Müşterilerimize Özel İndirim Sunmaktayız. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

3d Zemin Kaplama

3d Zemin Kaplama

3D ZEMİN KAPLAMA

Üç boyutlu filmlerin gündeme geldiği teknolojik sahada her alanda kullanılan bir teknik halini almaya başlamıştır. Teknoloji geliştikçe insanların da üretkenlikleri artmaktadır. 3d zemin kaplama da bu gelişen teknolojiye ayak uydurmak için üretilmiş zemin kaplama çeşididir. Evlerin yeni tasarımları olarak biline üç boyutlu işlemler oldukça rağbet görmektedir. Kişileri halı masrafından bile kurtaracak farklı desen ve renkler ile günümüz evlerinde yerlerini almaktadır.

Evlere renk getiren bu uygulamaya gözlükle bakmanız gerekmez. Üç boyut denince ilk akla gelen direk görülebilir mi soru olmaktadır. 3d zemin kaplama ile istediğiniz herhangi bir resmi ya da deseni bütün olarak uygulayabilirsiniz. Üzeri şeffaf polimer yapısı ile kaplanmaktadır. Ve sıkıldım değiştirmek istiyorum diyenler için uygun bir tercih olacaktır. Üzerindeki film tabakası kaldırılabilir yapıdadır. Aşkını hep canlı tutmak isteyenler yatak odalarının zeminine neşeli anlardaki çekilmiş fotoğraflarınızı uygulama fırsatı ile kendinizi ve eşinizi şımartabilirsiniz.

Parke, seramik gibi sabit yapıda olmayan 3d zemin kaplama her mekana göre farklı tasarımlar ile evinizde büyük farklar oluşturmanıza fayda sağlar. Eski tip yapılardan kurtulmak isteyenlere en güzel dekor uygulaması olarak bu tip kaplama önerilebilmektedir. Hayatına renk katmak isteyenlerin buluştuğu platformda oluşturulan desenler gün geçtikçe bünyesine bir yenisini daha katmaktadır. Banyoda su içinde çıkan sevimli yunuslar ile banyo yapmaktan hoşlanmayan bebeğinize suyu ve yunusları sevdirebilirsiniz.

03 Şubat 2017
978 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN