+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Tüm Müşterilerimize Özel İndirim Sunmaktayız. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Halı Kaplama Fiyatları

Halı Kaplama Fiyatları

HALI KAPLAMA FİYATLARI

Halı kaplama zemin kaplama çeşitleri arasında yer almaktadır. Halı kaplamaların pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu sebeple tercih sebebidir. En önemli özelliklerinden biri anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel özellik göstermesi sebebiyle yüzeyinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da üreyemez. Bu da hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple hijyenin önemli olduğu yerlerde kullanılabilir. Halı kaplamaların akustik özelliği de bulunmaktadır. Ses yalıtımı çok iyidir. Bu özelliğinden dolayı da toplantı salonlarında tercih edilmektedir. Halı kaplama fiyatları da oldukça uygundur.

Halı kaplamaların temizliği de çok kolaydır. Temizlikle uzun süre uğraşmak zorunda kalmazsınız. Böylece zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Renk ve desen skalası oldukça geniş olduğu için yaptırmak istediğiniz mekana ve mobilyalarınıza uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Halı kaplamalar su tutmaz. Leke ve kir tutmaz. Bu sebeple kolay kolay kirlenmez. Nem ve rutubet yapmaz. Bu sebeple küf ve mantar oluşumuna olanak vermez. Estetik görünümleri sebebiyle mekanın havasını değiştirirler. Isı yalıtımı da bulunmaktadır. bu sayede evinizin sıcaklığını korumaktadır. Özellikle çocuklu aileler için bu özellik oldukça önemlidir. Halı kaplamalar endüstriyel temizlik malzemelerine karşı da dayanıklıdır. Böylece kolay kolay yıpranmazlar. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler. Halı kaplama fiyatları hesaplıdır.

Halı kaplama fiyatları uygun olduğu için bütçenizi sarsmadan istediğiniz mekana uygulatabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli oldukları için uzun yıllar kullanılabilmektedir.

03 Şubat 2017
612 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN