+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Tüm Müşterilerimize Özel İndirim Sunmaktayız. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Hastane zemin kaplama fiyatları

Hastane zemin kaplama fiyatları

HASTANE ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

Zemin kaplamalar son zamanlarda oldukça popülerdir. Çünkü pek çok avantajı bulunmaktadır. En önemli özelliklerinden biri anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel özelliğinden dolayı yüzeyinde canlı mikroorganizmalar yaşayamaz ya da üreyemezler. Bu da daha hijyenik olmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple hijyenin ve temizliğin ön planda olduğu hastane okul kreş yemekhane gibi yerlerde tercih edilmektedirler. Hastane zemin kaplama fiyatları oldukça uygundur. Bir diğer önemli özelliği ise anti statik olmasıdır. Durgun elektrik insan vücudunda bile bir miktar bulunmaktadır. Statik elektrik, Elektrikle çalışan hassas cihazların bozulmalarına sebep olabilirler. Bu sebeple bu durgun elektriğin topraklanması amacıyla anti statik zemin kaplamalar kullanılmaktadır.

PVC zemin kaplamaların temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu sebeple zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Zemin kaplamaların renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. Bu sayede yaptırmak istediğiniz yere uygun renk ve desenleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Zemin kaplamalar küf ve mantar gibi zararlı oluşumlara sebep olmazlar. Su sızdırmama özellikleri vardır. Nem ve rutubet oluşturmaz. Aşınma dayanımları oldukça iyidir. Bu sebeple insan trafiğinin yoğun olduğu hastane gibi mekanlarda tercih sebebidir. Hastane zemin kaplama fiyatları oldukça uygundur.

Hastane zemin kaplama fiyatları hesaplı olduğu için rahatlıkla yapılabilir. Fiyat performans açısından düşünüldüğünde de zemin kaplamalar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

30 Ocak 2017
1.328 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN