+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Tüm Müşterilerimize Özel İndirim Sunmaktayız. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Pvc Yer Kaplama

Pvc Yer Kaplama

PVC YER KAPLAMA

Zemin kaplama günümüzde çok sık uygulanmaktadır. Çünkü uygulanması oldukça basittir ve pek çok avantajı bulunmaktadır. PVC yer kaplama temizliği oldukça kolaydır. Yorulmadan temizliği yapabilir ve temizlik kısa sürdüğü için de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda bile bir miktar durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikle çalışan hassas cihazlar statik elektrikten etkilenebilir. Bu sebeple bu cihazların bulunduğu yerlerde tercih edilmektedir. Özellikle fabrika ve laboratuvarlarda bu nedenden dolayı PVC zemin kaplama kullanılmaktadır. Bir diğer özelliği ise anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel olduğu için üzerinde hiçbir mikroorganizma yaşayamaz. Bu da hijyenik olmasını sağlamaktadır. Hijyenin önemli odluğu okul kreş yemekhane hastane gibi ortamlarda bu sebeple tercih edilmektedir.

PVC yer kaplama pek çok renk ve modelde bulunmaktadır. Uygulamak isteyeceğiniz yere uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. PVC zemin kaplama homojen ve heterojen olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Heterojen zemin kaplama cila gerektirmemektedir. Zemin kalınlığı yaklaşık 2 mm civarındadır. Katmanlar halindedir. Homojen zemin kaplama her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple insan trafiğinin daha yoğun olduğu yerlerde kullanılır.

PVC yer kaplama oldukça dayanıklıdır. Bir kere yaptırdıktan sonra uzun yıllar sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. PVC zemin kaplamalar oteller, evler okul ve kreşler, hastaneler, yemekhaneler, spor salonları ve buna benzer yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

30 Ocak 2017
933 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN