+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Tüm Müşterilerimize Özel İndirim Sunmaktayız. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Spor Zemin Kaplamaları

Spor Zemin Kaplamaları

SPOR ZEMİN KAPLAMA

PVC zemin kaplamalar son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir. bunun pek çok sebebi vardır. Çünkü PVC zemin kaplamalar pek çok yönden avantajlıdır. En önemli özelliklerinden bir tanesi anti bakteriyel olmasıdır. Yani yüzeylerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da çoğalamaz. Bu da hijyenik olmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple hijyen ve temizlik gerektiren yerlerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmalarıdır. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikle çalışan bazı hassas cihazlar statik elektrikten etkilenebilmekte ve hatta bozulabilmektedir. Bu yüzden fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların yoğun olarak bulunduğu yerlerde PVC zemin kaplamalar kullanılmaktadır. PVC zemin kaplama Spor zemin kaplama olarak da kullanılmaktadır.

PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez. Katmanlar halinde bulunur. Homojen zemin kaplamalar her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple insanların çokça bulunduğu yerlerde tercih edilir. Bir diğer özelliği ise kaydırma olmasıdır. Bu özelliğinden dolayı Spor zemin kaplama olarak da kullanılmaktadır. PVC zemin kaplamaların renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. Bu sebeple uygulatacağınız yere uygun renk ve desenleri kolayca seçebilirsiniz.

Spor zemin kaplama olarak kullanılmasının bir diğer sebebi ise temizliğinin kolay olmasıdır. Ayrıca oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Bu sebeple uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

30 Ocak 2017
679 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN